15.10.2022

Oferta koparek Chia jest już do wglądu

Oferta koparek Chia

Dobra informacja dla wszystkich osób zainteresowanych koparkami z obsługą zdalną: oferta w formacie PDF jest już dostępna na naszej stronie. Można się z nią zapoznać w zakładce Inwestycje > Koparki Chia PDF. Odnajdziecie tam szczegółowe informacje dotyczące farm składanych na indywidualne zamówienie, w tym poglądowe specyfikacje wraz z cenami. Jednocześnie staraliśmy się przemycić skondensowaną wiedzę na temat algorytmu PoST, sieci Chia i jej zalet, a także procesu farmienia Chia oraz forków.

Zainteresowanych klientów biznesowych i potencjalnych partnerów zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie podeślemy stosowną wersję oferty.

Opracowany przez nas PDF nadaje się do udostępniania i rozpowszechniania. Serdecznie do tego zachęcamy – chociażby ze względu na wartość merytoryczną i edukacyjną. Prosimy tylko, żeby korzystać z jego niezmienionej wersji. 

Przy okazji zapowiadamy, że już niedługo na naszej stronie pojawi się artykuł na temat opłacalności kopania Chia. Znajdziecie w nim konkretne obliczenia na przykładzie złożonej przez nas koparki.

 


powrót ››