Gotowe koparki / Harvey Home Pro +
Koparka Chia - Harvey Home PRO +
HARVEY Home Pro +

od 52 200,00 zł

HARVEY Home Pro + został stworzony, aby zmaksymalizować proces wydobywania Chia, lidera wśród kryptowalut opierających się na algorytmie PoST (Proof of Space and Time). Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii działek z kompresją C3 jego efektywność w wydobyciu Chia przekracza o 20% możliwości farm korzystających ze standardowych działek. Pobiera 195W, co umożliwia zachowanie znakomitej efektywności przy jednoczesnej redukcji zużycia energii. Ponadto ta maszyna do wydobywania kryptowalut dysponuje imponującą przestrzenią 340TB, co znacznie podnosi jej wydajność i zakres operacyjny.

* Prezentowana grafika została wygenerowana przez AI i nie odzwierciedla dokładnego wyglądu rzeczywistego produktu.

Zdalna obsługa

Pełne przeszkolenie i miesiąc bezpłatnej zdalnej obsługi dla Twojej koparki Chia

Dzięki naszej zdalnej obsłudze nie musisz przejmować się bieżącym funkcjonowaniem koparki. Nasz zespół zajmie się aktualizacjami, monitorowaniem oraz ewentualnym rozwiązywaniem problemów, abyś mógł cieszyć się niezawodnością i wydajnością swojej koparki Chia bez żadnych zmartwień.

Gwarancja

Gwarancja na 24/48 miesięcy

Dodatkowo nasze koparki objęte są 24-miesięczną gwarancją (wersja Home) i 48-miesięczną gwarancją (wersja Business). To zapewni Ci spokój ducha i pewność, że w razie potrzeby otrzymasz niezbędną pomoc techniczną, co stanowi kolejny atut naszej oferty.

Innowacyjna, wydajna i stylowa

Koparka Chia - Kompaktowa obudowa wysokiej jakości

Kompaktowa obudowa wysokiej jakości

Nasze koparki w wersji Home i Business montowane są w wytrzymałych, doskonale zaprojektowanych obudowach. Oferują ponadprzeciętny przepływ powietrza i elegancki design dla poważnych użytkowników. Zadbaliśmy również o to, aby koparki nie zajmowały przesadnie dużo miejsca - kompaktowość to podstawa w dzisiejszych czasach.

Sprzęt oparty o konstrukcje biznesowe

Zarówno koparki w wersji Home, jak i Business oparte są o konstrukcje klasy biznesowej lub serwerowej. Oznacza to, że mogą pracować bez przerwy 24/7. Wysoka jakość oferowanego przez nas sprzętu wynika z faktu, że nie są to "składaki" budowane ze wszystkiego, co akurat wpadnie pod rękę. Stosujemy sprawdzone konstrukcje, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom bezawaryjny sprzęt o ponadprzeciętnej jakości.

Koparka Chia - Sprzęt oparty o konstrukcje biznesowe
Koparka Chia - Wysokiej klasy podzespoły bazowe

Wysokiej klasy podzespoły bazowe

Nasze koparki napędzają wysokiej jakości podzespoły z sektora biznesowego. Sercem każdej koparki jest jeden lub nawet dwa procesory Intel Xeon osadzone na solidnej płycie głównej o ponadprzeciętnych możliwościach rozbudowy i adaptacji. Całości dopełnia pamięć RAM z układem korekcji błędów. Nie szczędzimy na jej pojemności - nasze topowe konstrukcje są wyposażone w średnio 512 GB pamięci RAM.

Bezpieczny
i energooszczędny zasilacz z certyfikatem

Zasilacz o mocy dostosowanej do ilości dysków z certyfikatem 80 PLUS Platinium, dbający o bezpieczeństwo i energooszczędność.

Bezpieczny i energooszczędny zasilacz

Sprzęt bez dobrego zasilacza byłby raptem dekoracją wnętrza. Dlatego też o dostawy prądu do naszych koparek odpowiadają zasilacze o możliwie jak najbardziej niezawodnej konstrukcji. Wyposażone są w szereg zabezpieczeń i zapas mocy adekwatny do sprzętu. Certyfikat 80 Plus Platinum stoi na straży energooszczędności i dba o to, aby zasilacz cechował się jak najniższymi stratami energii.

Koparka Chia - Bezpieczny i energooszczędny zasilacz
Koparka Chia - Pojemne dyski twarde klasy korporacyjnej

Pojemne dyski twarde klasy korporacyjnej

Koparki Chia opierają swoje działanie o dyski twarde. Im większa pojemność, tym większa szansa na wydobycie. Nauczeni gromadzonym przez lata doświadczeniem zauważyliśmy, że ilość terabajtów to nie wszystko. Liczy się również szybkość, niezawodność oraz kultura pracy. Dyski powinny być przystosowane do bezustannego działania, utrzymując jednocześnie pożądaną wydajność. Aby osiągnąć ten cel, stosujemy pojemne dyski klasy korporacyjnej. Ich obecność drastycznie zwiększa szanse zysku, czego zwyczajne nośniki klasy konsumenckiej nie potrafią.

Możliwość dalszej rozbudowy

Ostatnimi czasy widujemy falę urządzeń, które można nazwać mianem "jednorazówek". Nie oferują one żadnych możliwości rozbudowy, a ich przeznaczeniem jest wyłącznie punkt zbiórki elektroodpadów. Nie godzimy się na taki stan rzeczy, w związku z czym nasze koparki oferują możliwości dalszej rozbudowy, gdyby zaszła taka konieczność.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zwiększyć ilość pamięci RAM, pojemność dysków, a nawet wymienić procesory. Jeśli w obudowie zabraknie miejsca na dyski - nic straconego. Oferujemy także macierze dyskowe podłączane bezpośrednio do koparek lub za pośrednictwem sieci.

Koparka Chia - Możliwość dalszej rozbudowy

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Nie aż tak wysokie, jak mogłoby się wydawać. Nasze koparki zostały zbudowane i skonfigurowane tak, aby pochłaniać jak najmniej energii elektrycznej.

Po dokonaniu pomiarów zużycia prądu okazało się, że nasze konstrukcje pobierają tyle energii, co wysokiej klasy komputery do gier. Z tym że w przeciwieństwie do nich, nasze koparki zarabiają na siebie.

Obliczyliśmy, że miesięczny koszt utrzymania sprzętu to 84 zł - 184 zł dla wersji Home i 155 zł - 640 zł dla wersji Bussines.

Każda koparka zawiera opis, w którym podane jest zużycie prądu. Na podstawie tej informacji, można sprawdzić koszt utrzymania koparki, korzystając z kalkulatora zużycia energii elektrycznej np. tutaj:

https://www.tauron-dystrybucja.pl/kalkulator-zuzycia-pradu

Oczywiście, że tak. Wraz z zakupem naszego sprzętu użytkownik otrzymuje szczegółowe, a zarazem proste instrukcje dotyczące uruchomienia koparki. Zdajemy sobie jednak sprawę, że niektóre osoby nie czują się pewnie w zagadnieniach technicznych. W takiej sytuacji odwiedzimy klienta osobiście, a następnie podłączymy i uruchomimy koparkę na miejscu.

My również zadaliśmy sobie to pytanie i dołożyliśmy wszelkich starań, żeby odpowiedzieć na nie jak najlepiej.

Na początku naszej działalności stworzyliśmy rozbudowany tekst, w którym opisaliśmy opłacalność kopania Chia na przykładzie naszej koparki.

Aby zapoznać się z artykułem opisującym to zagadnienie, proszę kliknąć tutaj.

Jak najbardziej. Każdy, bez względu na to, czy korzysta ze sprzętu zakupionego u nas, czy swojej własnej konstrukcji, może liczyć na nasze wsparcie dotyczące oprogramowania do plotowania i farmienia Chia.

Użytkownicy korzystający z koparek naszego autorstwa mają tę usługę w cenie + miesiąc obsługi zdalnej (można ją przedłużyć wykupując abonament na obsługę zdalną).

Na chwilę obecną najlepsze wyniki można osiągnąć korzystając z plotów w formacie K34. W związku z tym nasze koparki skonfigurowane są tak, aby generować działki właśnie w tym formacie.

Na życzenie klienta możemy jednak ustawić ploter tak, aby generowały się w innych formatach.

Nasze koparki są kompatybilne ze wszystkimi kryptowalutami, które korzystają z algorytmu PoST.

Łączna pojemność dyskowa w naszych koparkach zmienia się w zależności od modelu. Najtańsze modele z naszej oferty cechują się pojemnością 32 TB. Topowe konstrukcje to z kolei przestrzeń rzędu 1032 TB.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby w przyszłości zamontować większą ilość dysków lub zmienić nośniki na takie o większej pojemności.

Wymiana Chia na złotówki zamyka się w dwóch etapach. Pierwszy z nich polega na zamianie Chia w USDT (stablecoin o wartości dolara amerykańskiego). Można tego dokonać za pośrednictwem np. giełdy MEXC (www.mexc.com).

Następnie USDT można wymienić na polski złoty. Nieocenioną pomocą okaże się tutaj giełda Kanga Enchange (https://kanga.exchange/pl).

Jakiś czas temu stworzyliśmy poradnik wideo, w którym zaprezentowaliśmy, w jaki sposób kupić Chia za złotówki. Sprzedaż Chia jest procesem odwrotnym do tego przedstawionego na filmie.

Poradnik jest dostępny pod następującym adresem:

https://kopalniekrypto.pl/jak-kupic-chia-xch

Oferowane przez nas koparki są oparte o sprzęt serwerowy wysokiej klasy. Oznacza to, że są przystosowane do ciągłej pracy 24/7 przez wiele lat. Przewiduje się, że nasze koparki będą funkcjonować bezawaryjnie do momentu, kiedy konieczne stanie się zastosowanie nowszych technologii. To jednak jest domeną dalekiej przyszłości.

Aby koparka pracowała optymalnie, użytkownik powinien posiadać łącze światłowodowe. Brak dostępu do takiego łącza nie oznacza końca świata, lecz skutecznie obniża szanse na wydobycie Chia.

W przypadku koparek dla użytkowników domowych wystarczy zapewnić standardowe warunki panujące w mieszkaniach.

Trzeba tylko pamiętać, żeby nie podłączać koparki w piwnicy lub na strychu - tam temperatura i wilgotność powietrza mogą doprowadzić do uszkodzenia sprzętu.

Użytkownicy biznesowi powinni natomiast zadbać o odpowiednią cyrkulację powietrza/klimatyzację w miejscu docelowym.

Nasi partnerzy:

Zapisz się do newslettera
 
Najważniejsze newsy i poradniki prosto na Twój e-mail
Proszę podać poprawny adres e-mail.
Proszę zaakceptować warunki newslettera

Made with 🖤 in Poland     All Rights © Reserved 2023