Wspólnie Kształtujemy
Przyszłość Kryptowalut

Jesteśmy marzycielami i pionierami, dążącymi do przekraczania granic w technologii kopalń/farm kryptowalut, ponieważ wierzymy, że razem możemy osiągnąć więcej.

Konrad Duszyński

Konrad Duszyński

Chief Executive Officer

Konrad Duszyński LinkedIn
Bartosz Kubica

Bartosz Kubica

Chief Technology Officer

Roman Majewski

Roman Majewski

Chief Marketing Officer

Roman Majewski LinkedIn
Arcadiusz Sikorski

Arcadiusz Sikorski

Chief Operating Officer

Arcadiusz Sikorski LinkedIn
Kamil Staniszewski

Kamil Staniszewski

Sales Manager

Kamil Staniszewski LinkedIn
Jacek Szynalik

Jacek

Web Developer

Monika Ledwoń

Monika Ledwoń

Social Media Specialist

Monika Ledwoń LinkedIn
Rozalia

Rozalia

Copywriter

Dariusz Siodmok

Dariusz Siodmok

Advisor

Nasza historia

Kopalnie Krypto to dynamicznie rozwijająca się platforma poświęcona jednemu z najważniejszych blockchainów na świecie - Chia. Stojący za Kopalniami Krypto zespół to pasjonaci nowych technologii i kryptowalut z doświadczeniem w tradingu i inwestycjach. Początkowo działaliśmy na tradycyjnym rynku, ale z czasem zdecydowaliśmy się całkowicie poświęcić kryptowalutom.

Wizja

Nasz priorytet to wspieranie adopcji Chia Network poprzez zwiększenie jej rozpoznawalności oraz promowanie jej zastosowania w gospodarce i codziennym życiu. Dążymy do bycia liderami w edukacji o Chia i dostarczaniu aktualnych informacji ze świata kryptowalut.

Misja

Jesteśmy przekonani, że kluczem do zmiany jest edukacja. Dlatego koncentrujemy się na dostarczaniu wiedzy o Chia Network, pisząc o kryptowalutach w sposób prosty i zrozumiały. Ułatwiamy przyłączenie się do innowacyjnej sieci Chia, uczestnictwo w blockchainie oraz czerpanie korzyści finansowych z tego. Wszystko to osiągamy, mając na uwadze szerokie spojrzenie na świat, interesując się geopolityką, ekonomią czy rynkami finansowymi, co pozwala nam być na bieżąco z istotnymi informacjami.

Czy pragniesz odkrywać nowe horyzonty i dążyć do wyższych celów w świecie kryptowalut? Dołącz do nas i wspólnie realizuj pasjonujące projekty. Zostaw swój ślad w erze cyfrowej gospodarki.

Dołącz do zespołu

Nasi partnerzy:

Zapisz się do newslettera
 
Najważniejsze newsy i poradniki prosto na Twój e-mail
Proszę podać poprawny adres e-mail.
Proszę zaakceptować warunki newslettera

Made with 🖤 in Poland     All Rights © Reserved 2023