O Nas

Kopalnie Krypto to nowa, prężnie rozwijająca się platforma poświęcona jednemu z najbardziej rozpoznawalnych blockchainów na świecie. Głównym celem, jaki przyświeca naszemu zespołowi, jest zwiększenie adopcji Chia w Polsce. Chcemy, żeby sieć Chia stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna i upowszechniła się w gospodarce, ale też innych sferach życia codziennego. 

Głęboko wierzymy, że każda zmiana rozpoczyna się od edukacji, dlatego stawiamy na dokształcanie polskiego społeczeństwa w temacie Chia. Staramy się pisać o kryptowalutach prostym, zrozumiałym językiem, a w miarę możliwości służymy radą i pomocą. Wiemy, że stawianie pierwszych kroków w tej branży potrafi być dezorientujące, więc nie chcemy jeszcze bardziej utrudniać tego procesu. 

Znajdziecie u nas bieżące informacje ze świata Chia, w tym newsy o wprowadzanych zmianach i obieranych strategiach rozwoju. Nasz projekt ułatwi Wam przyłączenie się do tej rewolucyjnej sieci – z kolei współuczestnictwo w łańcuchu bloków pozwoli Wam czerpać wymierne korzyści materialne. Mówiąc wprost: na tej platformie dowiecie się, jak dołączyć  do innowacyjnej technologi Chia i jeszcze na tym zarobić.

Za projektem Kopalnie Krypto stoi grupa zagorzałych pasjonatów nowych technologii i świata kryptowalut. Mamy doświadczenie zarówno w tradingu, jak i inwestycjach - zaczynaliśmy na rynku tradycyjnym, by ostatecznie poświęcić się w całości rynkowi kryptowalut. Tworzymy zespół specjalistów z różnych, ale powiązanych ze sobą branż. Każdy wnosi do projektu konkretną wartość - są wśród nas osoby wyspecjalizowane w marketingu internetowym, ale też w sprzedaży i serwisie sprzętu komputerowego.

Mamy oczy dookoła głowy i interesujemy się wieloma aspektami rzeczywistości, między innymi geopolityką, ekonomią, czy rynkami finansowymi. Wiemy, jak ważne jest trzymanie ręki na pulsie, więc staramy się ułatwić to innym. Wyselekcjonowana wiedza stymuluje rozwój i już sam ten fakt napędza nas do działania. W końcu w świecie krypto wszyscy mamy wspólny cel.

 

Kontakt do nas

Szpitalna 12
32-500 Chrzanów

kontakt@kopalniekrypto.pl

Robert Wiecheć
+48 608 503 833

Roman Majewski
+48 530 474 039

Zapisz się do newslettera

 
Proszę podać adres e-mail
Proszę zaakceptować warunki newslettera