Nowy prezes w Chia Network?! - Zmiany w zarządzie

Autor Zespół Kopalnie Krypto - czwartek 26 stycznia 2023

Nowy prezes w Chia Network?! - Zmiany w zarządzie

19 stycznia 2023 roku Gene Hoffman opublikował na oficjalnym blogu Chia informację dotyczącą zmian w zarządzie firmy. Bram Cohen zrezygnował z pozycji dyrektora generalnego Chia. Od teraz będzie pełnił funkcję prezesa zarządu oraz głównego specjalisty do spraw technologii. Gene natomiast obejmie posadę dyrektora generalnego oraz prezesa.

Przedsiębiorstwo od zawsze podkreślało, że zamierza przygotować swoją pierwszą ofertę publiczną (IPO) relatywnie szybko. Powyższa zmiana stanowi jeden z końcowych kroków, który przygotuje Chia Network do powyższego kamienia milowego. Zmiany w zarządzie pomogą jednoznacznie przyporządkować członka drużyny do obszaru jego działania. Oznacza to, że Gene Hoffman będzie uczestniczyć głównie w konferencjach dla inwestorów. Bram Cohen natomiast w spotkaniach o charakterze technologicznym. Nie oznacza to jednak, że nie będą występować publicznie razem.

Z początku może wydawać się to zmianą drastyczną, lecz nie wpływie to znacząco na pracę przedsiębiorstwa. Bram Cohen oraz Gene Hoffman ściśle ze sobą współpracowali od momentu założenia Chia Network. Było to odczuwalne zwłaszcza od 2019 roku, kiedy to Gene rozpoczął pracę w spółce na pełen etat. Bram pogratulował swojemu współpracownikowi w swoim typowym stylu: „Gratulacje z okazji twojej niepromocji!”.

Bram pozostaje sercem i duszą blockchainu Chia. Nie ma co do tego wątpliwości. Będzie napędzać innowacje w zakresie Chialisp oraz algorytmów kryptograficznych niskiego poziomu (tzw. prymitywów) zapewnianych przez blockchain Chia. Oferty, DataLayer i zaawansowane systemy nadzoru przyspieszą adopcję Chia przez prawdziwe rynki i aplikacje zapewniające transparentność.

Zmiana posady przez Gene’a Hoffmana może oznaczać mniej usprawnień w kodzie Chia z jego strony. Skupi się on jednak na promowaniu Chia na całym świecie, a także pośród rządów, przedsiębiorstw, inwestorów oraz społeczności deweloperskiej.

Gene wyraża entuzjazm związany z możliwością pracy nad wydajnością i przejrzystością swojej drużyny. Będzie również dbał o to, aby skupiała się ona na praktycznych zastosowaniach blockchainów i kryptowalut. Chia Network wierzy, że tego typu technologie będą chronić prawa człowieka. Właśnie dlatego czas jest tutaj kluczowy. Chia chce usprawnić działanie rynków, a także zapewnić bezpieczeństwo finansowe na całym świecie.

 


powrót ››


 

Kontakt do nas

Szpitalna 12
32-500 Chrzanów

kontakt@kopalniekrypto.pl

Robert Wiecheć
+48 608 503 833

Roman Majewski
+48 530 474 039

Zapisz się do newslettera

 
Proszę podać adres e-mail
Proszę zaakceptować warunki newslettera