Koparki Chia - Budowa koparki do Chia

Żeby uruchomić własną kopalnię Chia i forków, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu. To, jak i z czego będzie zbudowana twoja koparka, ma ogromne znaczenie. Chodzi przede wszystkim o wydajność – sprawnie działająca koparka pozwoli na szybsze tworzenie plotów i zwiększy szanse na wydobycie bloków.

Jeśli chcesz rozpocząć kopanie Chia i forków, masz zasadniczo dwie opcje:

 

Opcja nr 1: Zrób to sam

 

Możesz zbudować koparkę samodzielnie. Wskazówki co do tego, jak się za to zabrać i w co zainwestować, odnajdziesz na podstronach Kopanie CHIA i Forki CHIA. Trzeba wziąć pod uwagę sporo parametrów - przygotować komputer (z odpowiednimi podzespołami), dobrać przestrzeń dyskową, oprogramować komputer, zaplotować dyski, zsynchronizować koparkę z blockchainem Chia i wszystkimi forkami itd. Przy odpowiednim wysiłku i zainwestowaniu sporej ilości czasu, jest to wykonalne. Musisz się tylko przygotować na to, że podczas składania i programowania sprzętu, zwykle pojawiają się trudne do przewidzenia komplikacje, z którymi trzeba się jakoś uporać. A zatem: jeśli lubisz bawić się w takie rzeczy i masz w sobie żyłkę majsterkowicza, możesz spróbować poskładać koparkę samodzielnie.

Opcja nr 2: Gotowa koparka od profesjonalistów

 

Możesz też oddać sprawę w ręce osób, które zajmują się składaniem koparek na co dzień. Zaoszczędzisz w ten sposób sporo pieniędzy: wystarczy, że uświadomisz sobie, ile jest warty Twój czas i jak długo zajęłoby ci opanowanie aspektów technicznych potrzebnych do prawidłowego przygotowania koparki. Jeśli majsterkowanie i rozwiązywanie problemów technicznych to nie Twoja bajka, lub po prostu nie masz na to czasu, rozsądniej będzie zlecić to zadanie specjalistom – zwłaszcza że profesjonalnie poskładana i oprogramowana koparka na pewno będzie o wiele wydajniejsza. Takie rozwiązanie ma jeszcze jedną wielką zaletę: późniejsze wsparcie techniczne. Koparka do Chia i forków nie jest bezobsługowa - raz na jakiś czas wymaga aktualizacji.

 

Nasze realizacje

 

Ekipa Kopalnie Krypto poskładała dziesiątki koparek o przeróżnych parametrach i rozmiarach (zawsze dostosowujemy się do potrzeb zgłaszanych przez klientów). Możemy się pochwalić zarówno dużym doświadczeniem, jak i skutecznością – nasze realizacje działają od wielu miesięcy.

Koparki Chia - stelaż
Koparki Chia - środek
Koparki Chia - Black Tower

 

 

Dlaczego warto kupić u nas gotową koparkę?

 

 

Powodów jest wiele. :)

Po pierwsze i najważniejsze – oszczędność czasu. Załóżmy, że masz środki i chęci, żeby podłączyć się do rewolucyjnego blockchaina Chia, ale nie masz czasu lub energii, żeby samodzielnie składać i uruchamiać kopalnię. Wtedy wkraczamy my – składamy koparkę za Ciebie, odpalamy wydobywanie Chia i forków, a co najważniejsze, oferujemy swoją pomoc w późniejszych etapach.

 

Każde zamówienie to kwestia indywidualna – rozmawiamy o Twoich potrzebach i na tej podstawie opracowujemy ostateczny produkt. Także sam zakres usług jest dobierany do konkretnego klienta, czemu towarzyszy sporządzanie indywidualnej wyceny.


Oferujemy między innymi:

 

  • budowę koparek od podstaw,

  • oprogramowanie naszych koparek pod jednoczesne plotowanie i wydobywanie Chia + forków,

  • przeszkolenie w zakresie działania oraz obsługi poskładanej przez nas koparki,

  • zdalną obsługę naszych koparek,

  • dostosowanie i oprogramowanie sprzętu, którym dysponuje klient, tak żeby nadawał się do kopania Chia i forków,

  • pomoc w uzyskaniu leasingu na nasze koparki.

Koparka do Chia - Big Tower

 

Jeśli zainteresowała cię nasza oferta, lub masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu. :)

 

Kontakt do nas

Szpitalna 12
32-500 Chrzanów

kontakt@kopalniekrypto.pl

Robert Wiecheć
+48 608 503 833

Roman Majewski
+48 530 474 039

Zapisz się do newslettera

 
Proszę podać adres e-mail
Proszę zaakceptować warunki newslettera